29 Grudzień 2014

LessLoss FIREWALL MODULE

KONDYCJONER SIECIOWY

Źródło: LESSLOSS

Do oferty litewskiego producenta kabli i akcesoriów audio, firmy LessLoss, wprowadzony został nowy produkt – maleńkie, niepozorne urządzenia nazwane Firewall Module. Ten niewielki produkt ma za zadanie w efektywny sposób filtrować prąd i usuwać z niego z maksymalnie wiele zanieczyszczeń.

Firewall Module może być użyty na dwa sposoby – jako zewnętrzny kondycjoner sieciowy lub też jako integralna część naszych większych urządzeń, dzięki możliwości podpięcia go w ich układ zasilający.

Warto także zaznaczyć, że Litwini przygotowali ten produkt z myślą o dołączaniu kolejnych małych „paczek”. Taka modułowa budowa pozwoli każdemu na nabycie tak skomplikowanego i kosztownego rozwiązania filtrującego na jakie w danej chwili będzie zapotrzebowanie. Jak zapewniają przedstawiciele LessLoss Firewall Module ma jednoznacznie pozytywny wpływ na brzmienie, a z każdym kolejnym modułem będzie się ono poprawiać. Producent nie podaje jednak jak wiele kolejnych pudełeczek będzie można podłączyć.

Jeden Firewall Module kosztuje 198 dolarów. Do sprzedaży na przełomie lutego i marca trafi także wersja z czterokrotnie grubszym kablem typu solid core. Cena tego produktu nie jest jeszcze znana.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer