18 Czerwiec 2021

Kolejne albumy Polskich Nagrań w kolorze

Legendarne albumy Polskich Nagrań w limitowanej edycji na kolorowych winylach

Źródło: Polskie Nagrania

→ MUZYKA | REEDYCJE

Polskie Nagrania poinformowały o kolejnej grupie płyt LP ze swoich archiwów wydanych na kolorowym winylu. Tym razem otrzymujemy osiem albumów: Niemen, SBB, Czerwone Gitary, Budka Suflera, Anna Jantar, Urszula Dudziak, Mira, Natalia.

Polskie Nagrania kolorowe winyle (1)

Na barwnych krążkach ukazują się wielkie hity: Dziwny jest ten świat Niemena & Akwareli (na przezroczystym krążku ze zdjęciami Akwareli oraz złotej płyty na wewnętrznej kopercie), Czerwone Gitary 3 z największymi przebojami Czerwonych Gitar oraz drugi album w dyskografii Anny Jantar Za każdy uśmiech. Aż trudno uwierzyć, że przebój Staruszek świat ma już 45 lat! Rok wcześniej w 1975 roku wydany był niezwykle udany debiut Budki Suflera Cień wielkiej góry, który to album wytłoczony został w niniejszej edycji na białym krążku.


Polskie Nagrania kolorowe winyle (3)


Okrągłą 50. rocznicę świętuje z kolei album Mira zespołu Breakout, który z tej okazji ukazuje się na srebrzystym winylu. Mamy też rewelację dla fanów jazzu! Album Magic Lady Urszuli Dudziak z Walk Away został po raz pierwszy wznowiony na winylu w oryginalnej szacie graficznej, którą projektował Andrzej Pągowski! To samo radość muzykowania – idealna muzyka na lato. Na płycie m.in. popularna Papaya, Samba Ula oraz temat z filmu Rosemary’s Baby.


Polskie Nagrania kolorowe winyle (2)


A dla najmłodszych i tych wciąż młodych duchem proponujemy radośnie pomarańczową edycję albumu Natalia Natalii Kukulskiej. Może być to wspaniała podróż w czasy dzieciństwa rodziców i okazja, aby pokazać dzieciom jak kiedyś słuchało się piosenek.
Miłośnicy winyli mają w ten sposób do dyspozycji już ponad 30 albumów w tak barwnym wydaniu. Nakład wszystkich tytułów jest limitowany.

Płyty dostępne są w salonach EMPIK.

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer