04 Grudzień 2020

Kiseki BlackHeart N.S. & PurpleHeart N.S

Dwie nowe wkładki japońskiej firmy KISEKI

Źródło: Durob Audio

Po ponownym wprowadzeniu w 2013 roku do sprzedaży wkładek gramofonowych Kiseki  nadszedł czas na nowe modele: BlackHeart N.S. & PurpleHeart N.S.

Jesteśmy zadowoleni i dumni, że możemy przedstawić dwóch nowych członków naszej rodziny Kiseki” – czytamy w komunikacie prasowym. Do sprzedaży trafią dwa modele: BlackHeart N.S. & PurpleHeart N.S (short body).

Kiseki BlackHeart N.S.


KISEKI_BLACKHEART_Back_Low-Res


Model Kiseki BlackHeart został opracowany w latach 80. Tak jak wówczas, body nowej wersji Kiseki BlackHeart N.S. zostało wykonane z litego drewna Blackheart, ale ma teraz mniejsze wymiary (krótki korpus), podobne do tych, które znajdziemy w modelu Kiseki Blue N.S. System oparty jest na tych samych elementach, których używamy w innych wkładkach Kiseki NS. Kiseki BlackHeart NS to pierwszy model, w którym diamentowe ostrze zamontowano W i POPRZEZ wspornika, a nie NA wsporniku. Skutkuje to lepszą mechanicznie konstrukcją, czyli wierniejszą reprodukcją sygnału, a także wyższą niezawodnością.

Kiseki PurpleHeart N.S. (krótki korpus)


KISEKI_PURPLEHEART_Back_Low-Res


Podobnie jak PurpleHeart N.S. (Long Body), Kiseki PurpleHeart N.S. o krótkim korpusie została wykonana z litego drewna Purpleheart, ale ma teraz mniejsze wymiary (krótki korpus), podobne do tych, które znajdziemy w modelu Kiseki Blue N.S. System oparty jest na tych samych elementach, których używamy w innych wkładkach Kiseki NS. Wybraliśmy wersję „szort body”, aby ułatwić instalację tej wkładki w różnych ramionach.

Podobnie jak inne modele Kiseki, BlackHeart N.S. i PurpleHeart N.S. (short body) produkowane są w limitowanych edycjach. Już niedługo pierwsze egzemplarze trafią do oficjalnych dystrybutorów Kiseki.

kiseki-eu.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer