14 Maj 2019

JMF Audio, „High Fidelity” i… Patricia Barber

INNE

Źródło: JMF AUDIO

Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie! Patricia Barber, amerykańska wokalistka i pianistka jazzowa, laureatka prestiżowego Guggenheim Fellowship, przeczytała wywiad umieszczony w „High Fidelity” i odniosła się do niego na swoim profilu na Facebooku! O tym, skądinąd miłym dla nas, wydarzeniu redakcji „High Fidelity” doniosła firma JMF Audio.

1 sierpnia 2018 roku na łamach angielskiej wersji „HF” opublikowaliśmy wywiad z Laurentem Fusilierem z JMF Audio. Firma ta podzieliła się następnie tym samym tekście na swojej stronie i to właśnie tam legendarna Patricia Barber mogła zapoznać się z jego treścią. Jak się okazuje, i ona podziela nasze ciepłe uczucia żywione w stosunku do fizycznych wydań płyt.

Cały tekst, który Barber zamieściła na swoim profilu na Facebooku możecie Państwo znaleźć w galerii, podobnie jak wspólne zdjecie artystki i Laurenta Fusiliera.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer