01 Grudzień 2014

JBL T100A ORAZ T300A

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Na polski rynek właśnie wchodzą dwa najnowsze modele słuchawek JBL – dokanałowe T100A oraz nauszne T300A. To doskonały wybór dla miłośników wyjątkowego brzmienia, którzy jednak mają ograniczony budżet.

JBL T100A to słuchawki douszne z pojedynczym przyciskiem pilota i mikrofonu. Są bardzo lekkie, ale brzmienie, które dostarczają, jest wagi ciężkiej! Bazując na doświadczeniu zdobytym przy budowie najlepszych kolumn na świecie, inżynierowie JBL stworzyli niezwykle lekkie i wygodne słuchawki douszne, które dostarczają wspaniałe brzmienie, tak charakterystyczne dla JBL. Przetwornik o średnicy 8 mm zapewnia nadzwyczajną czułość, poszerzone pasmo przenoszenia oraz znakomity poziom basów – głęboki, potężny i wierny. W związku z tym ulubiona muzyka brzmi prawdziwie. Słuchawki, które proponuje JBL, są zatem doskonałym rozszerzeniem osobistego stylu i po prostu świetnie grają.

JBL T100A są dostępne w kolorach białym, czarnym i czerwonym, a ich trwały przewód pozwala na czerpanie pełnej przyjemności z użytkowania. Ponadto zostały wyposażone w mikrofon, który pozwala na odbieranie rozmów bez ściągania słuchawek. JBL T100A dostarczają „precyzyjny, potężny dźwięk i oferują wyjątkowe wrażenia słuchowe”.

JBL T300A to natomiast słuchawki nauszne z pojedynczym przyciskiem pilota i mikrofonu. Charakteryzują je zdecydowane, śmiałe brzmieniem JBL oraz interesujące połączenia kolorystyczne. Nie jest zaskoczeniem, że konstruktorzy JBL przy tworzeniu kolejnych modeli słuchawek z powodzeniem korzystają z wieloletniego doświadczenia zdobytego przy budowie jednych z najlepszych kolumn na świecie. W związku z tym na rynek trafiają właśnie niezwykle lekkie, wyciszające zewnętrzny hałas słuchawki, które dostarczają wyśmienity dźwięk JBL. Wbudowane przetworniki o średnicy 40 mm charakteryzują się niezwykłą czułością i poszerzonym pasmem przenoszenia oraz „znakomitym odsłuchem basów, które są głębokie, potężne i wierne”.

Specyfikacja produktów:

JBL T100A:

Przetworniki: 8 mm
Pasmo przenoszenia: 20–22 kHz
Impedancja: 16 omów
Czułość: 100 dBSPL @ 1 kHz, 1 mW
Maksymalna moc: 10 mW
Czułość mikrofonu: -42 dBPa/V @ 1 kHz
Kabel: 1,1 m
Wtyczka: 3,5 mm

Cena JBL T100A (douszne): 59 zł
JBL T300A:

Przetworniki: 40 mm
Pasmo przenoszenia: 20–22 kHz
Impedancja: 32 omu
Czułość: 112 dBSPL @ 1 kHz, 1 mW
Maksymalna moc: 30 mW
Czułość mikrofonu: -42 dBPa/V @ 1 kHz
Kabel: 1,2 m
Wtyczka: 3,5 mm (pozłacana)

Oba modele są już dostępne w sprzedaży. JBL T100A zostały wycenione na 59 zł, zaś za model T300A trzeba będzie zapłacić 159 zł.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer