22 Grudzień 2021

JBL L75 MS

Na polskim rynku pojawił się właśnie system muzyczny all-in-one firmy

Źródło: Suport

→ SYSTEM ALL-IN-ONE

Firma JBL poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży systemu all-in-one L75 MS, opracowanego, jak czytamy w materiałach prasowych, „z myślą o współczesnych entuzjastach muzyki”.

JBL L75 MS_02

Inspirację dla swojej formy JBL L75 MS czerpie z serii JBL Classic, z którą dzieli obudowę z forniru z drewna orzechowego i czarną piankową maskownicę Quadrex. Za tym wyglądem retro kryje się całkowicie jak najbardziej współczesna technika, w tym możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości.

System muzyczny L75 MS z pewnością przyciągnie nowych klientów, którzy marzą o niesamowitym dźwięku JBL, ale bez całej złożoności i bałaganu systemu komponentowego, mówi Jim Garrett, starszy dyrektor ds. strategii produktu i planowania w Luxury Audio firmy Harman. Dzięki rozbudowanej łączności i atrakcyjnemu wyglądowi serii Classic nie ma dziś na rynku po prostu nic podobnego!

Zintegrowany z urządzeniem odtwarzacz plików oferuje zarówno przewodowy, jak i bezprzewodowy przesył sygnału, przez sieć Ethernet, wbudowany Google Chromecast, Apple AirPlay 2 i dźwięk Bluetooth. Sygnał cyfrowy na analogowy zamienia 32-bitowy/192 kHz układ.

JBL L75 MS zapewnia też szereg połączeń dla fizycznych źródeł, w tym wejście analogowe 3,5 mm. Miłośnicy płyt winylowych mają do dyspozycji wejście gramofonowe (MM) oraz wejście HDMI ARC, przeznaczone dla telewizora.

JBL L75 MS_01

Za piankową maskownicą Quadrex i zakrzywionym panelem przednim L75 MS znajdziemy parę 1-calowych kopułkowych przetworników wysokotonowych z aluminium z falowodami, parę 5,25-calowych głośników niskotonowych z białymi membranami i jeden 4-calowy przetwornik średniotonowy. Każdy z pięciu przetworników ma osobny wzmacniacz i dostrajany jest w układzie  DSP.

Obsługa systemu L75 MS odbywa się za pomocą aluminiowego panelu sterowania na górze obudowy z forniru z drewna orzechowego, dołączonego bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania lub łączności bezprzewodowej z Google Chromecast, Apple AirPlay 2 lub urządzeniem obsługującym Bluetooth.

Cena: 7199 zł

www.JBL.com.pl

Tekst: red./mat. prasowe

Zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer