22 Maj 2018

JBL GO 2

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

JBL Go 2 to bezprzewodowy głośnik Bluetooth o klasie wodoodporności IPX7. Klasa ta sprawia, iż model ten można zanurzyć w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 m. Dzięki temu – jak zauważa Suport, polski dystrybutor marki, „JBL Go 2 można […] bez obaw używać na plaży, na brzegu basenu, a nawet w samym basenie”.

Producent wyposażył swój najnowszy głośnik w akumulator litowo-jonowy, dzięki któremu Go 2 może pracować nieprzerwanie do pięciu godzin. Model ten posiada ponadto na swoim pokładzie wejście AUX, które umożliwia odtwarzanie muzyki nawet wtedy, gdy źródło nie posiada możliwości bezprzewodowego przesyłania sygnału.

Ważną kwestią dla JBL-a był także design Go 2. Podobnie jak jego poprzednik, głośnik ten charakteryzuje się kompaktową, minimalistyczną obudową, dzięki której można go zabrać ze sobą niemal wszędzie. Polski dystrybutor zwraca ponadto uwagę na szeroką gamę kolorów, w których Go 2 występuje; mówimy tu łącznie aż o 12 różnych wersjach.

Głośnik Bluetooth JBL Go 2 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena detaliczna wynosi 149 zł.

Specyfikacja techniczna (według producenta):

Wersja Bluetooth: 4.1
Obsługiwane profile: A2DP V1.2, AVRCP V1.5 HFP V1.5, HSP V1.2
Przetwornik: 1 x 40 mm
Moc: 3,1 W RMS
Pasmo przenoszenia: 180 – 20 000 Hz
Stosunek sygnału do szumu: ≥ 80 dB
Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy (3,7 V, 730 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 2,5 godziny
Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)
Wymiary (W x S x G): 71,2 x 86 x 31,6 mm
Waga: 184 gKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer