27 Czerwiec 2017

„High Fidelity” patronem 19th Ambient Festival

REDAKCJA "HIGH FIDELITY"

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Magazyn „High Fidelity” objął patronatem medialnym 19. edycję gorlickiego Ambient Festivalu. Wydarzenie, za które odpowiedzialny jest Tadeusz Łuczejko odbędzie się w dniach 14-15 lipca w Gorlickim Centrum Kultury.

W pierwszy dzień trwania festiwalu gorlicką sceną zawładną m.in. Tomasz Mreńca, Albert M. Steczkowski czy Eivind Aarset, pochodzący z Norwegii flirtujący z elektroniką „mag jazzowej gitary”, który na swoim koncie może zapisać współpracę z takimi gwiazdami, jak Ray Charles czy Mike Mainieri.  

W sobotę szczególnie ciekawe prezentuje się występ, w czasie którego Przemysław Rychlik i jego Accomplice Affair oraz legenda polskiego industrialu – Agressiva 69 – wystąpią po raz pierwszy razem na scenie. Odwiedzający gorlicki festiwal powinni także zwrócić uwagę na wywodzącego się z niemieckiej sceny eksperymentalnej Güntera Schllenza.

Warto dodać, że Ambientowi towarzyszyć będą stoiska płytowe, przy których będzie można wzbogacić się i o krążki CD, i winyle, a także wystawa pracmalarskich Tadeusza Łuczejko. Jak co roku, chętni będą mogli zapoznać się także z high-endowym sprzętem audio, za który odpowiedzialny będzie Polski Klaster Audio.

Karnety w cenie 60 zł lub bilety na poszczególne dni za 40 zł można już rezerwować drogą telefoniczną (18 35 35 695) lub mailową (aquavoice@gmail.com).Więcej o...
HIGH FIDELITY"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer