24 Wrzesień 2021

„High Fidelity” № 210 – zapowiedź

„High Fidelity” № 210 – zapowiedź

Źródło: Redakcja

→ MAGAZYN AUDIO

Już niedługo ukaże się październikowy numer magazynu „High Fidelity” – gratka dla numerologów. Będzie to 210. numer pisma i do sieci trafi – uwaga – 01.10.2021. Jak widać, w obydwu przypadkach mamy kombinację zera i trzech pierwszych liczb…

Na okładce tego szczególnego numeru umieściliśmy niezwykle ciekawy wzmacniacz SA750 firmy JBL stylizowany na lata 60. XX wieku. Kryje on pewną niespodziankę, którą poznacie państwo czytając jego test :)


04


Poza tym w numerze znajdą państwo testy: maty gramofonowej i podkładek antywibracyjnych Acoustic Revive RTS-30 & RKI-5005, wzmacniacza Balanced Audio Technology VK-3500, kabli Siltech CLASSIC LEGEND 880i + 880L i gramofonu Pro-Ject DEBUT PRO.

I jeszcze sprawozdanie z najnowszego spotkania KRAKOWSKIEGO TOWARZYSTWA SONICZNEGO, na którym nowe kable Siltecha z serii Classic Legend zaprezentują Gabi van der Kley-Rijnveld i Edwin van der Kley.

To wszystko – i wiele więcej – już 1 października.

HIGHFIDELITY.pl

Tekst: redakcja

Okładka: Piksel Studio/High FidelityWięcej o...
HIGH FIDELITY"

Więcej o...
MAGAZYN AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer