01 Grudzień 2014

HiFiMAN HM-700

PRZENOŚNY ODTWARZACZ PLIKÓW AUDIO

Źródło: RAFKO

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce na krajowy rynek najnowszą wersję przenośnego odtwarzacza plików audio zbudowanego z myślą o osobach uprawiających sport lub inne aktywności, przy których słuchanie muzyki wymaga lekkiego, wytrzymałego i małego odtwarzacza plików.

HM-700 to unikatowe połączenie cech takich jak mobilność i jakość dźwięku. Stworzony przez zespół odpowiadający za skonstruowanie jednych z najbardziej uznanych i najdroższych na świecie odtwarzaczy przenośnych klasy high-end takich jak HM-901, HM-801, HM-802, których cena przekracza kilka tysięcy złotych, HM700 zaskakuje niską ceną, skromną wagą i godną uwagi jakością brzmienia.

W przeciwieństwie do swoich droższych kuzynów, większych i cięższych kuzynów HM-700 waży tylko 82 gramy, zaś jego grubość to 12 mm. W komplecie do urządzenia producent dołącza naramiennik dedykowany dla osób, które uprawiają sport lub aktywnie spędzają dzień. Czas pracy baterii to aż 15 godzin, przy ładowaniu z portu USB nie przekraczającym 4 godzin.Pomimo tego, że HM-700 jest najtańszym przenośnym playerem w ofercie HiFiMAN-a podzespoły elektroniczne użyte do jego budowy wykraczają poza możliwości producentów popularnych „empetrójek”. Producent postawił na zaawansowaną sekcję wzmacniaczy słuchawkowych od Analog Devices, które z powodzeniem były używane w innych, czasami nawet dwukrotnie droższych, modelach. Propozycja łączenia HM-700 z audiofilskim modelem RE-600 to coś więcej niż kaprys – odtwarzacz HiFiMAN-a dysponuje zbalansowanych gniazdem słuchawkowym 3,5 mm, co pozwala uzyskać faktyczne, bardzo duże korzyści z podłączenia dokanałowych słuchawek zbalansowanych. Ponadto HM-700 napędzi dowolne przenośne słuchawki nauszne, zarówno otwarte jak i zamknięte, a także znaczną część audiofilskich słuchawek stacjonarnych, takich jak HiFiMAN HE-300.

Cena: 899 zł w zestawie ze słuchawkami HiFiMAN RE-400 i pamięcią 16 GBKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer