21 Grudzień 2020

„HIFICRITIC” Vol.14/No.4 | Oct-Dec 2020

Ostatni w tym roku numer brytyjskiego kwartalnika „HIFICRITIC”

Źródło: „HIFICRITIC”

MAGAZYN AUDIO

To ostatni w tym roku numer, dostępnego wyłącznie w prenumeracie, wydawanego bez reklam, kwartalnika „HIFICRITIC”. Numer październikowo-listopadowo-grudniowy 2020 jest już w rękach prenumeratorów.

Na okładce znajdą państwo czteroczęściowy system szwajcarskiej firmy CH Precision, składający się z przedwzmacniacza gramofonowego P1, przedwzmacniacza liniowego L1, zasilacza X1 oraz wzmacniacza mocy A1.5.

Poza tym w magazynie wywiad z szefem CH Precision, panem Florianem Cossy, wywiad z panem Peterem Qvortrupem, a także test kolumn Spendor Classic 4/5, Kudos Titan 505 i Totem Acoustics Skylight, słuchawek Sennheiser HD 800 S, systemu słuchawkowego STAX SR-L700 Mk2/SRM-50, a także esej poświęcony zespołowi Grateful Dead.

Przypomnijmy, że o powstaniu pisma i jego polityce związanej z testami możecie państwo przeczytać w wywiadzie, jaki w serii „The Editors” udzielił nam – wówczas wydawca, a dzisiaj redaktor naczelny „HIFICRITIC” – pan MARTIN COLLOMS (TUTAJ).

Zapraszamy do lektury!

www.hificritic.com

Tekst: „High Fidelity”

Foto: mat. prasoweWięcej o...
HIFICRITIC

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer