23 Listopad 2021

„Hi-Fi News” Vol. 66 No. 12 ⸜ DECEMBER 2021

Najnowsze testy produktów w magazynie „Hi-Fi News”

Źródło: „Hi-Fi News”

→ MAGAZYN AUDIO

Wiemy już, co znajdzie się w 12., grudniowym numerze magazynu „Hi-Fi News”. Na jego okładce umieszczono fantastyczny wzmacniacz mocy, monobloki NHB-468 szwajcarskiej firmy darTZeel.


Hi-Fi news december 2021 cover


Poza tym w numerze testy wzmacniacza OOR firmy Ferrum (jego premierowy test w HIGH FIDELITY TUTAJ), kolumn Monitor Audio Silver 50 7G i Paradigm Founder 120H, wzmacniacza zintegrowanego BAT VK-80i (test w HIGH FIDELITY TUTAJ), systemu all-in-one AVM CS 2.2. Poza tym opis powstania ikonicznej płyty George’a Michaela Faith.

Przypomnijmy, że na naszych stronach znajdą państwo wywiad z jednym z najważniejszych dziennikarzy tego tytułu, KENEM KESSLEREM. Jest on autorem serii monografii poświęconych firmom audio. Jeśli chcecie państwo poznać go bliżej, zobaczyć, z jakimi urządzeniami pracuje, zachęcamy do lektury wywiadu, jaki udzielił „High Fidelity” w serii „THE EDITORS” (czytaj TUTAJ).

 Zapraszamy do lektury!

www.HIFINEWS.com

Tekst: redakcja

Foto: mat. prasoweWięcej o...
Hi-Fi news

Więcej o...
MAGAZYN AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer