28 Wrzesień 2021

„Hi-Fi News” Vol. 66 No. 11 ⸜ NOVEMBER 2021

Listopadowy numer miesięcznika “Hi-Fi News” przynosi testy najnowszych produktów, w tym potężnych kolumn Bowers & Willkins. Pismo w tym roku świętuje swoje 65-lecie!

Źródło: „Hi-Fi News”

→ MAGAZYN AUDIO

Wiemy już, co znajdzie się w 11., listopadowym numerze magazynu „Hi-Fi News”. Na jego okładce umieszczono przepiękne, flagowe kolumny firmy Bowers & Willkins 801 D4.


Hi-Fi News NOVEMBER 2021


Poza tym w numerze testy wzmacniacza Jadis Diapason Luxe, wzmacniacza z odtwarzaczem plików Cambridge Audio EVO 150 (test w HIGH FIDELITY TUTAJ), gramofonu Roksan Atessa, a także produkty firm Exposure, Chord, MartinLogan i Soundsmith. W artykule z serii „Vinyl Icon” historia powstania płyty Radiohead OK Computer.

Przypomnijmy, że na naszych stronach znajdą państwo wywiad z jednym z najważniejszych dziennikarzy tego tytułu, KENEM KESSLEREM. Jest on autorem serii monografii poświęconych firmom audio. Jeśli chcecie państwo poznać go bliżej, zobaczyć, z jakimi urządzeniami pracuje, zachęcamy do lektury wywiadu, jaki udzielił „High Fidelity” w serii „THE EDITORS” (czytaj TUTAJ).

 Zapraszamy do lektury!

www.HIFINEWS.com

Tekst: redakcja

Foto: mat. prasowe 

Tekst: redakcja

Foto: mat. prasoweWięcej o...
Hi-Fi news

Więcej o...
MAGAZYN AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer