07 Luty 2021

HENRYK DEBICH na 7″ singlu

Singiel „Monika/Zabawa w ciemności” rozpoczyna serię wydawnictw z nieodkrytymi nagraniami

Źródło: Astigmatic Records

MUZYKA | WZNOWIENIA

Siedmiocalowy singiel Monika/Zabawa w ciemności rozpoczyna serię wydawnictw z nieodkrytymi nagraniami Henryka Debicha.

Po bardzo pracowitym roku, w którym Astigmatic Records zadebiutował w roli wytwórni poszukującej zaginionych, nigdy wcześniej niewydanych muzycznych skarbów (Renata Lewandowska, „Dotyk”), przyszedł czas na kolejne próby zmierzenia się z historią polskiej muzyki rozrywkowej. Siedmiocalowy singiel „Monika/Zabawa w ciemności” rozpoczyna serię wydawnictw z nieodkrytymi nagraniami Henryka Debicha, którego działania rozsławiły Orkiestrę PRiTV w Łodzi na całym świecie.

Okładkę zaprojektował Animisiewasz, a materiał został zmasterowany przez Marcina Cichego (Skalpel). Numerowany, siedmiocalowy winyl w limitowanym nakładzie 500 sztuk można zamawić od 5 lutego na platformie Bandcamp. Warto dodać, że te utwory nie pojawią się na LP. Płyta będzie dostępna w sprzedaży oraz na wszystkich platformach streamingowych od 26 lutego. Singla „Monika” można już słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

www.youtube.com

henrykdebich.bandcamp.com

astigmaticrecords.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer