27 Styczeń 2015

Harman Kardon ESQUIRE MINI

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Już w lutym tego roku na rynek trafić ma złoty głośnik Bluetooth od firmy Harman Kardon – nagrodzony nagrodą EISA 2014-2015 model Esquire Mini.

Produkt ten ma cechować się wyjątkowym wzornictwem, pięknym designem i znakomitym wykończeniem. Esquire Mini ma mieć kolor „białawego złota” (potocznie kolor ten zwany jest „szampańskim”), zaś obudowa, podobnie jak w wypadku innych modeli tego typu głośników znajdujących się w ofercie producenta, ma być wykonana z prawdziwej skóry, szczotkowanego aluminium i wzmacniającej warstwy ceramiki.

Jak podkreśla polski dystrybutor sprzętu marki Harman Kardon, firma SUPORT, godne uwagi jest również wnętrze  Esquire’a Mini: „Wmontowane przetworniki (2 x 27 mm) są wydajne, a ich pasmo niskotonowe zostało poszerzone. Wszystko to składa się na wyjątkowe wrażenia akustyczne. Taki głośnik jest niewiele większy od niektórych współczesnych smartfonów, a jego wymiary to jedynie 140 mm × 24 mm × 75,4 mm (szer. × gł. × wys.). A jednak to maleństwo charakteryzuje się doskonałą mocą dźwięku…”.

Dodatkową zaletą nowego głośnika Bluetooth od Harmana ma być wydajny akumulator pozwalający pracować urządzeniu do ośmiu godzin bez przerwy, a także wejście USB, które umożliwia ładowanie innych urządzeń przenośnych. Esquire Mini ma również oferować czyste brzmienie w czasie prowadzenia rozmów konferencyjnych.

Esquire Mini będzie kosztował 639 zł.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer