06 Grudzień 2020

GAD Records na koniec roku | nowości wydawnicze

Na koniec roku wydawnictwo GAD Records ma dla państwa dwa nowe winyle i jedno wznowienie na CD

Źródło: GAD Records

Mające swoją siedzibę w Sosnowcu, wydawnictwo GAD Records specjalizuje  w reedycjach płyt z PRL-u oraz w jej premierowych wydaniach. Tym razem proponuje na winylu płytę Henryka Debicha pt. City, wznowienie na CD krążka z muzyką Włodzimierza Korcza do serialu TV 07 zgłoś się, a także jubileuszową składankę Andrzeja Korzyńskiego pt. 80.

Henryk Debich  City | LP (czarny i kolorowy)

Premiera: 11 grudnia


Henryk Debich City High FIdelity News


Pierwsza z serii płyt dokumentujących działalność łódzkiej Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji pod batutą Henryka Debicha wreszcie na winylu! Zaczynamy od roku 1978. Zapraszamy pomiędzy pnące się w górę blokowiska, kuchnie w boazerii i pulsujące światła dyskotek.

Włodzimierz Korcz 07 zgłoś się | CD

Premiera: 11 grudnia


Włodzimierz Korcz 07 zgłoś się High Fidelity News


Kopalnia finezyjnych, zaskakujących tematów, ilustrujących pościgi samochodów, sceny zabójstw i kolacje w Victorii. Włodzimierz Korcz z pomocą czołówki warszawskich muzyków sesyjnych łączy swobodę w pisaniu pięknych melodii z doskonałym budowaniem napięcia i solidną porcją groove’ów. Nowa edycja z delikatnie zmienioną okładką, nowym masteringiem i trzema bonusami.

Andrzej Korzyński 80 | 2 x LP (czarny i kolorowy)

Premiera: 8 stycznia


Andrzej Korzyński 80 High Fidelity News


Kolorowa podróż przez kilka dekad, pełna niespodziewanych zakrętów i zaskoczeń. Od projektu Arp Life, przez chwytające za serce smyczkowe tematy po elektroniczne szaleństwa z lat 80. W każdym z tych wydań Andrzej Korzyński pozostaje sobą, łącząc niezwykły kunszt melodyka i fascynację barwą. Jubileuszowa składanka Andrzeja Korzyńskiego dostępna jako dwupłytowy album winylowy!

gadrecords.pl

Tekst i zdjęcia: mat prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer