17 Marzec 2015

Franc Audio Accessories CERAMIC DISC FAT FOOT

AKCESORIA AUDIO

Źródło: FRANC AUDIO ACCESSORIES

Azjatycka prasa audio, ze względu na swój maksymalny profesjonalizm, dbałość o detale, a także ogólną wiedzę redaktorów z Chin, Korei czy (na samym czele) Japonii, cieszy się na całym świecie ogromnym szacunkiem, prestiżem, szacunkiem. Produkty, które goszczą na łamach azjatyckich periodyków są starannie selekcjonowane, dobierane, testowane. Rzadko kiedy się zdarza, by w tego typu magazynie pojawił się polski produkt, a jeszcze rzadziej, by zdobił okładkę. Ta sztuka udała się firmie Franc Audio Accessories, której ceramiczne podkładki pod sprzęt Ceramic Disc Fat Foot będą zdobiły kwietniowy numer hongkońskiego czasopisma „Hi Fi Review” (TUTAJ).

Ceramic Disc Fat Foot pojawią się naturalnie także w środku periodyku – z ich testem będzie można się zapoznać zaglądając do rubryki „Cover Story”. To wielkie wyróżnienie zarówno dla producenta, jak i dla samej Polski.

Korzystając z okazji redakcja „High Fidelity” chciałaby zapowiedzieć, że będziemy się starać wyławiać tego typu informacje, tj. o polskich produktach, które w podobnej formie znajdą się w azjatyckiej prasie. Jeżeli ktoś z naszych czytelników natknie się na takiego newsa, może go przysłać na adres news@highfidelity.pl.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer