10 Czerwiec 2020

FOCAL Kanta No2 – nowe kolory

Focal oferuje nowe kolory dla kolumn Kanta No2

Źródło: FOCAL

FOCAL wprowadził na rynek dwa nowe kolory w kolumnach KANTA No2: biały Carrara i czarny lakier/orzech.

Wykonane ręcznie we Francji kolumny Kanta No2 to jeden z najpopularniejszych głośników firmy Focal. Dzięki wysokiej klasy wzornictwu, pasują one do większej liczby wnętrz domowych, niż jakiekolwiek inne konstrukcje.

Idealna do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz, nowa Kanta No2 w kolorze Carrara White to smukłe, eleganckie konstrukcje. Tymczasem nowa Kanta No2 w kolorze czarnego lakieru/orzecha stanowi świetną opcję dla istniejącej linii wykończeń matowego orzecha kolumn Focal. Panel przedni Black Lacquer pięknie łączy się z lakierem o wysokim połysku na okleinie orzechowej, tworząc stylowy, wyrafinowany design, który pasuje zarówno do współczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

W Kanta No2 wykorzystano unikalną kombinację głośnika wysokotonowego IAL nowej generacji – z odwróconą kopułką berylową – i przetworników głośników Flax.

Dwie nowe wersje kolorystyczne Kanta No2 są już dostępne do zamówienia u wyspecjalizowanych sprzedawców, w tej samej cenie, co wcześniejsze kolory.

Nowe kolory pojawią się w pozostałych modelach Kanta do początku 2021 roku.

www.focal.com

Tekst: mat. prasowe

Fot.: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer