13 Grudzień 2014

Denon PMA-50

WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Do oferty słynnego japońskiego producenta sprzętu hi-fi dołączył właśnie nowy wzmacniacz zintegrowany – PMA-50. Jest to ukłon zarówno dla ludzi, którzy poszukują dobrego dźwięku, jak i dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny, wysoki jakościowo design.

PMA-50 to niewielki produkt, który został jednak wykonany z prawdziwą dbałością o detale – wykorzystuje on m.in. zaawansowane przetwarzanie AL32 czy technologię DFA firmy CSR użytą w sekcji wzmacniacza. Całe urządzenie jest w stanie „podzielić się” 50 W przy 4 omach, co jak na tak niewielkie rozmiary urządzenia jest wynikiem godnym pochwały.

Malutka integra dysponuje wejściami cyfrowym (dwa optyczne oraz jedno koaksjalne) oraz jednym analogowym. Dodatkowo PMA-5o można podpiąć za pomocą USB-B (obsługa sygnału PCM w rozdzielczości 192  kHz/24 bity oraz DSD 2,8 MHz i 5,6 MHz) do komputera, a dzięki specjalnemu blokowi izolacji zakłóceń eliminowane są wszelkie zakłócenia wywoływane przez PC. Warto także wspomnieć o możliwości połączenia produktu Denona z urządzeniami przenośnymi za pomocą łącza Bluetooth.

PMA-50 można nabyć w kolorze srebrnym lub czarnym.

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer