09 Grudzień 2014

Denon DNP-730AE

ODTWARZACZ SIECIOWY

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Popularny japoński producent sprzętu audio-video, Denon, wprowadził do swojej oferty nowy odtwarzacz sieciowy DNP-730AE.  Najnowszy produkt Denona umożliwia podłączenie się do sieci domowej lub wpięcie dysku USB i obsługę praktycznie dowolnego formatu audio: od MP3 i AAC, przez te bezstratne (ALAC, WAV czy FLAC), na plikach HD kończąc. Z Denonem DNP-730AE  można także odtwarzać muzykę dzięki Spotify.

Producent podkreśla także, że firmowa aplikacja sterująca urządzeniem, Denon Hi-Fi Remote App, jest prosta i intuicyjna w obsłudze i jest dostępna zarówno urządzeniach Apple’a, jak i tych z systemem Android.

DNP-730AE został wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy Burr Brown PCM1795, który wcześniej znajdywał zastosowanie w odtwarzaczach firmy klasy Premium. Inżynierowie Denona położyli duży nacisk na minimalizację ścieżek sygnałowych, by sygnał ulegał jak najmniejszym zniekształceniom.

DNP-730AE można nabyć w czarnym lub srebrnym kolorze. 

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer