27 Październik 2020

CrystalConnect – The Art Series | kable

Niderlandzki producent zaprezentował nową serię kabli o nazwie THE ART SERIES

Źródło: CrystalConnect

CrystalConnect, firma do niedawna nosząca nazwę Crystal Cable, ogłosiła premierę swojego nowego flagowca: The Art Series. To skokowa zmiana w materiałach, technologii, konstrukcji, ale przede wszystkim w jakości dźwięku.


 

CrystalConnect daVinci XLR

CrystalConnect da Vinci XLR


Na konferencji prasowej w czasie Shanghai International High-End Show zaprezentowano The Art Series. EDWIN RIJNVELD, CTO i założyciel CrystalConnect, wyjaśnił, dlaczego nowe kable oferują o wiele lepszy realizm i są bardziej wyrafinowane „niż jakikolwiek inne kable”:

Kiedy wielki muzyk kształtuje brzmienie, frazę lub ruch, chodzi o czas i miejsce, amplitudę i atak. W kablach CrystalConnect wysokiej jakości materiały i konstrukcja zachowują nie tylko wysokość dźwięku i jego harmoniczne, ale także cel i intencję gry, ludzki element, który nas angażuje i komunikuje się z naszą duszą.”

Nowa flagowa seria oferuje trzy poziomy – Monet, van Gogh i da Vinci – każdy noszący nazwisko artysty, który był ojcem rewolucji i wyznaczył nowe standardy artystycznej ekspresji. W każdym poziomie znajdziemy interkonekty, kable głośnikowe, kable zasilające i kable cyfrowe.


CrystalConnect Monet RCA

CrystalConnect Monet RCA


W seria Art wykorzystano najnowsze przewodniki Infinite Crystal Silver i zaawansowane materiały konstrukcyjne i izolacyjne. Podobna konstrukcja oznacza, że ​​bez problemu można łączyć kable z różnych poziomów.

ROBERT WINTERHOFF, dyrektor generalny CrystalConnect:

„Chcę wyrazić szczere podziękowania dla naszego zespołu inżynierów. Najlepszym sposobem na zachwycenie klientów jest przekroczenie ich oczekiwań. Osiągnęliśmy wyniki, które można racjonalnie wytłumaczyć, które są mierzalne i słyszalne. Seria Art pozwala usłyszeć więcej informacji i miejsc, do których te informacje przynależą. To ultymatywne połączenie z Twoimi nagraniami i zawartą w nich muzyką. Nigdy nie przestaną cię zadziwiać!”


CrystalConnect vanGogh

CrystalConnect van Gogh


Wszystkie produkty z serii Art są już dostępne w przedsprzedaży, a wysyłki do dystrybutorów rozpoczyną się w grudniu.

crystalconnect.projects.webpages.one

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer