16 Sierpień 2016

Creative na Gamescom 2016

TARGI GIER KOMPUTEROWYCH

Źródło: WHITE MAGICK

Firma Creative Technologies przedstawi podczas targów gier komputerowych Gamescom 2016 kilka gorących nowości z rodziny produktów Sound BlasterX. 17 sierpnia, od godziny 17:00 sprzęt będzie testowany przez profesjonalnych graczy.

Podczas targów producent pokaże dwie nowości: Sound BlasterX Katana oraz Sound BlasterX Kratos S5. Model Katana to pierwsze na świecie monitory studyjne opracowane z myślą o graczach komputerowych. Zostały wyposażone w 3-drożny wzmacniacz oraz pięć zaawansowanych przetworników. System głośników zawiera podświetlenie Aurora Reactive z paletą 16,8 miliona kolorów. Kratos S5 to z kolei system 2.1 USB, uzupełniony o wbudowaną kartę dźwiękową oraz DAC. Również on wykorzystuje system podświetlania Aurora Reactive. System dysponuje mocą rzędu 120 W.

Goście, którzy odwiedzą stoisko Creative będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami słuchawek Sound BlasterX oraz wysokiej klasy akcesoriami gamingowymi w specjalnej strefie Sound BlasterX. Dodatkową atrakcję stanowić będą pokazy czołowych ekip e-sportowych z Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych: Epsilon eSports i compLexity Gaming. Drużyny przetestują sprzęt Creative w profesjonalnych zmaganiach.

Wśród sponsorów strefy gier BlasterX znajdzie się niemiecki dostawca sprzętu komputerowego Caseking.de, który zaprezentuje specjalne fotele klasy premium oraz high-end. Zostały one opracowane z myślą o najbardziej wymagających graczach, a ich twórcy czerpali najlepsze wzorce z wnętrz luksusowych samochodów wyścigowych.

Pełna oferta Sound BlasterX Series oraz najnowszych systemów dźwiękowych będzie dostępna w hali 10.1, na stoisku 060. Targi odbędą się w Kolonii w Niemczech. Więcej informacji o rozwiązaniach Sound BlasterX prezentowanych na Gamescom 2016 i Sound BlasterX Series, można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer