30 Kwiecień 2015

Creative MUVO 10

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: WHITE MAGICK

W ofercie firmy Creative pojawił się nowy głośnik bezprzewodowy – model Muvo 10.

Muvo 10 wpisuje się w najnowsze trendy, wyróżniając się miniaturowymi gabarytami oraz solidną jak na konstrukcję tego typu jakością dźwięku. Niecodziennym rozwiązaniem jest fantazyjnie zaprojektowany uchwyt wbudowany w urządzenie. Głośniczek można dowolnie przemieszczać i słuchać ulubionych utworów w kuchni, salonie, na plaży czy podczas pikniku. Muvo 10 to również świetne rozwiązanie na nagłośnienie lokalów gastronomicznych. Przykładem jest warszawski Dr.Donut, znajdujący się na ul. Solec 103, tuż obok równie dobrze znanego konceptu- Mr. Pancake. Przenośny sprzęt jakim jest Muvo 10, jest idealnym rozwiązaniem dla tego typu miejsc. Latem pojawi się tam ogródek, a dzięki kolumnie Creative muzyka przeniesie się na zewnątrz.

Creative Muvo 10 wyposażony jest w 3-calowe przetworniki, oferujące „wyraźny i dynamiczny dźwięk”. Wykorzystanie technologii BasXport, bazującej na koncepcji przenoszenia ciśnienia akustycznego z wnętrza obudowy na zewnątrz, pozwala na wzmocnienie niskich tonów. Obudowa z lekko zaokrągloną przegrodą poprawia dyspersję dźwięku. W pełni naładowana bateria litowo-jonowa wystarcza na około osiem godzin ciągłej pracy. Przenośny głośnik obsługuje technologię Bluetooth oraz NFC, ułatwiającą parowanie urządzeń. Creative Muvo 10 może również spełniać rolę zestawu głośnomówiącego.

Produkt ten jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, zielonym i niebieskim. Jego cena wynosi 249 zł.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer