20 Październik 2019

Copenhagen HighEnd – wystawa audio

Copenhagen HighEnd – największa wystawa audio w Skandynawii, 26-27 października

Źródło: COPENHAGEN HIGHEND

W dniach 26-27 października odbędzie się 22. edycja wystawy audio Copenhagen HighEnd Show. Jak informuje organizator imprezy, będzie ona jeszcze większa niż w latach poprzednich. W tym roku największa wstawa audio w Skandynawii ponownie odbędzie się w hotelu Clarion na lotnisku w Kopenhadze w dniach 26 i 27 października.

Edycja wystawy w 2018 roku była ogromnym sukcesem, na który złożyły się z wysoka międzynarodowa frekwencja odwiedzających oraz silna grupa pism audio z całej Europy. W tym roku oczekiwanych jest jeszcze więcej uczestników. Duńska scena high-end od zawsze należała do najsilniejszych na świecie, z markami Gryphon, Dali, Dynaudio, Densen Audio, Vitus Audio, Gato, System Audio i wieloma innymi.

Szwecja i Norwegia również mogą się pochwalić wieloma wybitnymi markami, a co ważniejsze, cała Skandynawia ma wielu nowych ekscytujących producentów audio najwyższej klasy, takich jak: Hegel, Buchard Audio, Bergmann Audio, Phison Audio i Alluxity. Na wystawie większość z nich będzie obecnych, podobnie, jak Mørch, Densen, System Audio, Stax, Quad, Wharfedale, Mission, Marantz, Cambridge Audio, Audiolab i wielu innych.

Podczas wystawy będzie miało miejsce kilka światowych premier i obecni będą wiodący producenci audio, wielu z nich, wraz ze swoimi głównymi projektantami i innymi kluczowymi pracownikami. Naturalnie obecni będą wielcy duńskiej sceny audio, tacy jak Ole Witthøft z System Audio, którzy osobiście poprowadzą prezentacje.

Więcej informacji:

Facebook.com/HiFiSurround

www.cph-highend.com

Miejsce:

Clarion Hotel Copenhagen Airport
Ellehammersvej 20
2770 Kastrup – Denmark

Wystawa otwarta będzie:

26 października (sobota) – 10:00 – 17:00

27 października (niedziela) – 10:00 – 16:00Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer