01 Grudzień 2014

Chord C-LINE

INTERKONEKT ANALOGOWY

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Firma Chord wprowadziła właśnie swój nowy, przystępny cenowo interkonekt analogowy. Są dwie rzeczy, które  różnią nowe interkonekty firmy od poprzedniej wersji, dostępnej tej samej cenie. Po pierwsze kabel ten wykorzystuje zaawansowaną, nieuwzględnioną w poprzedniku C-Line, technologię Aray. Po drugie kabel C-Line będzie pierwszym interkonektem, który nie będzie produkowany samodzielnie przez Chorda – wszystko po to, by móc zastosować wspomnianą technologię Aray, ale bez podnoszenia ceny samego kabla. Reszta interkonektów Chorda nadal będzie produkowana w siedzibie firmy w Wiltshire.

Ostatnie 12 miesięcy inżynierowie spędzili w fabryce do której mają pełne zaufanie i z którą współpracują od dłuższego czasu. W tym czasie pracowali nad serią C-Line, do momentu w którym byli pewni, że każdy kabel jest produkowany według odpowiednich standardów Chorda. Podobnie jak inne interkonekty Chorda, każdy kabel C-Line jest testowany i pakowany w firmy siedzibie w Wielkiej Brytanii.

Najważniejsze informacje:
Przewodniki z miedzi beztlenowej
Budowa pseudozbalansowana
Technologia Array
Unikatowa technologia bezpośredniego pozłacania (bez pośrednictwa substratów)
Budowa uniemożliwiająca przemieszczanie się przewodników wewnątrz zewnętrznej osłony
Dostępne w długościach 0,5 m i 1 m RCA-RCA

W swojej klasie cenowej najbardziej są to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie dostępnych interkonektów, charakteryzujących się wysokiej klasy brzmieniem. To perfekcyjny wstęp do serii wielokrotnie nagradzanych kabli Chord. 

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer