05 Lipiec 2016

„Chlupnij wodą z JBL!”- konkurs firmy Suport

KONKURS

Źródło: SUPORT

W związku z tym, że na polskim rynku pojawiły się właśnie w pełni wodoodporne głośniki bezprzewodowe JBL Clip 2 oraz JBL Charge 3, Suport przygotował niebanalną serię konkursów „Chlupnij wodą z JBL!”. W różnych miejscach Polski w okresie wakacyjnym odbędą się konkursy, w których nagrodami będą wspomniane wyżej głośniki.

Na czym polega zabawa? Po pierwsze trzeba wytropić, gdzie w najbliższym czasie pojawi się stoisko JBL z dmuchanym fotelem bądź leżakami i dostępem do wody. Następnie należy pojawić się na wydarzeniu, któremu towarzyszy marka JBL i w zaaranżowanym miejscu zrobić sobie zdjęcie bądź nakręcić film z głośnikiem JBL Clip 2 lub JBL Charge 3 w momencie, gdy ktoś oblewa nas wodą (głośniki do zdjęć wypożyczyć można na stoisku JBL). Taki film bądź zdjęcie należy umieścić na swoim Facebooku oraz na facebookowym fanpage’u organizatora wydarzenia z odpowiednimi hashtagami i przesłać na wskazany adres mailowy. Spośród wszystkich zdjęć i filmów jury każdorazowo wybierze dwa najzabawniejsze i nagrodzi wodoodpornymi głośnikami.

Regulamin zabawy oraz zapowiedzi kolejnych lokalizacji konkursu szukać należy na stronie dystrybutora. Na pierwszy ogień pójdzie Pomorze i Dolny Śląsk. Już 8 lipca (piątek) –  w ramach Karnawału Morskiego w Porcie Rybackim w Jastarni – odbędzie się pierwsza plenerowa edycja konkursu. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w godzinach od 17 do 22. Chwilę później, bo już od 12 lipca (wtorek), zabawa organizowana będzie przy szklanym korcie do squasha, ustawionym przy centrum handlowym Silesia City Center. Tam stoisko JBL dostępne będzie aż do 24 lipca, w godzinach od 10 do 19.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer