01 Grudzień 2014

Cambridge Audio BLUETOOTH G2

GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Firma Cambridge Audio pokazała nowe głośniki Bluetooth, obiecując przy okazji wysoką jakość ich dźwięku oraz długą żywotność baterii. Zaprezentowane brzmienie osiągnięto dzięki zastosowaniu czterech przetworników, zdolnych do przekazania szerokiego spektrum częstotliwości, wbudowanych do niewielkiej obudowy.

„Ten nowy model głośników jest częścią szerokiej oferty firmy w zakresie głośników Bluetooth i korzysta z wyjątkowego doświadczenia firmy. W efekcie otrzymujemy fantastyczny dźwięk o skali dalece wykraczającej ponad jego niewielkie rozmiary” – mówi przedstawiciel firmy.

G2 mierzy zaledwie 189 x 67 x 55 mm, co oznacza, że z łatwością można go schować do torby i cieszyć się dźwiękiem o dobrej jakości w dowolnym miejscu. Kolumienki mają świetnie zaprojektowaną, wykonaną z aluminium obudowę i podświetlane przyciski typu „soft-touch”. Początkowo będą dostępne w dwóch kolorach: czarnym i szampańskim. Jeśli chodzi o czas pracy, użytkownicy będą zaskoczeni wydajnymi bateriami litowo-jonowymi, które umożliwiają granie na jednym doładowaniu aż do 10 godzin. Oznacza to, że możemy za ich pomocą obsłużyć np. cały piknik.

Można będzie też podładować swój telefon lub smartfon, podłączając go do G2 przez kabel USB. G2 można podłączyć do niemal dowolnego urządzenia z nadajnikiem Bluetooth. Urządzenie może zapamiętać do ośmiu różnych urządzeń w tym samym czasie, nie trzeba więc będzie łączyć ich za każdym razem, kiedy ktoś będzie chciał puścić swój kawałek. Istnieje również możliwość połączenia dwóch G2 w system G2 X Two, dzięki czemu uzyskujemy system stereofoniczny.

Cena detaliczna: 539 zł.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer