02 Grudzień 2014

Ayon Audio AURIS

PRZEDWZMACNIACZ LINIOWY

Źródło: NAUTILUS

Po sukcesie „mniejszych” przedwzmacniaczy Ayona wielu klientów pytało o model, który miałby budowę modułową i tym samym był otwarty na rozbudowę. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest model Auris, urządzenie modułowe, lampowe, oferujące kilka ciekawych opcji: tor niezbalansowany lub w pełni zbalansowany, wersję „Signature” oraz moduł przedwzmacniacza gramofonowego MM/MC.

Ten referencyjny przedwzmacniacz reprezentuje najwyższy standard wśród urządzeń lampowych bazujących na lampach 6H30 i oferuje holograficzną, wcześniej w tym przedziale cenowy niespotykaną, scenę dźwiękową. Dźwięk Aurisa jest wyborny: transparentny i nasycony zarazem. Urządzenie przekazuje potężną scenę dźwiękową o niespotykanym realizmie.

Lampy 6H30 znalazły purystyczne zastosowanie w układzie z zerowym sprzężeniem zwrotnym, bez buforów wejściowych i wyjściowych, bez żadnego układu scalonego w ścieżce sygnałowej. Wyjątkowy, bazujący na lampach, zasilacz i najlepsze dostępne podzespoły wniosły do reprodukowanej muzyki magię.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer