11 Grudzień 2014

„AUDIO VIDEO” 12/2014

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "AUDIO VIDEO"

W kioskach, salonach prasowych oraz w wersji elektronicznej do sprzedaży trafił najnowszy, grudniowy numer magazynu „Audio Video”. Jest to ostatni numer w tym roku, dlatego główną część periodyku zajmuje obszerne podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Tradycyjnie (już po raz 12) redaktorzy pisma wraz z jego czytelnikami wybiorą najlepsze produkty i, to po raz pierwszy, markę roku.

Wśród artykułów, które znalazły się w „świątecznym” numerze „Audio Video” bez wątpienia można polecić m.in. testy norweskiej integry H-160 marki Hegel oraz odtwarzacza sieciowego Auralic Aries czy też reportaż z wizyty z nowego salonu katowickiego RCM-u.

Nowy numer „Audio Video” można nabyć w dobrych kioskach i salonach prasowych (w formie papierowej) lub poprzez stronę e-kiosk.pl (TUTAJ). Koszt magazynu wynosi, w zależności od wersji, 12, 90 zł/8, 80 zł.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer