14 Grudzień 2021

Audio Submarine — nowa globalna sieć biznesowa dla branży audio

Organizator wystawy High End w Monachium przygotował portal dla branży audio

Źródło: HIGH END SOCIETY Service GmbH

→ BIZNES

HIGH END SOCIETY Service GmbH, organizator wystawy High End w Monachium, poinformował o tym, że rozszerza zakres swoich usług o Audio Submarine, jak czytamy w materiałach prasowych, „pierwszą globalną sieć internetową dla branży audio”.

AudioSub_logo_web

Chciałaby, aby na „pokładzie” tego portalu internetowego znalazł się cały międzynarodowy rynek audio i aby firmy „łączyły się na nim i wymieniały informacje”, „prezentując swoje produkty i usługi oraz nawiązując nowe relacje biznesowe”.

Organizator widzi to w ten sposób:

„Celem Audio Submarine jest zbudowanie solidnej sieci, która umożliwi jej członkom dostęp do wiarygodnych kontaktów biznesowych na całym świecie, łącząc interesy biznesowe i zwiększając długofalowy sukces firm. Wprowadzaj produkty i innowacje, szukaj partnerów dystrybucyjnych, handlowych lub rozwojowych, rekrutuj wykwalifikowaną kadrę, monitoruj działania rynkowe, a dzięki wewnętrznemu scoopowi zawsze możesz być na bieżąco – istnieje niezliczona ilość działań, z których firmy mogą skorzystać jako członkowie platformy”.

Audio Submarine Site


„Jesteśmy w stałym dialogu z naszymi klientami i dobrze rozumiemy ich potrzeby”, mówi Stefan Dreischärf, dyrektor zarządzający HIGH END SOCIETY Service GmbH. „Dlatego jesteśmy przekonani, że Audio Submarine jest dokładnie odpowiednim narzędziem do szybkiego, skutecznego i ukierunkowanego działania na rynku.”

Przynależność do tego „klubu” ma być odpłatna,choć w materiałach prasowych nie ma cennika. Ci, którzy chcą wykorzystać wszystkie zalety portalu, mogą wybierać spośród różnych opcji pożądanego członkostwa, w tym ekskluzywnej oferty dla start-upów. Na stronie startowej przewidziano się miejsce na aktualności z dostępem również dla odwiedzających witrynę, którzy nie są niezarejestrowani.

www.AUDIOSUBMARINE.com

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. pras.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer