17 Grudzień 2019

AUDIO CENTER POLAND i 28. Finał WOŚP

AUDIO CENTER POLAND dołącza do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020!

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Firma Audio Center Poland dołączyła do grupy firm współpracujących z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W trakcie Finału 2020 można będzie licytować system kolumn głośnikowych do kina domowego firmy MONITOR AUDIO:
Bronze 6, Bronze 1, Bronze Center oraz subwoofer Bronze W10.

Chociaż można zauważyć pewne podobieństwo do wielokrotnie nagradzanej gamy Bronze BX, nowa seria jest efektem zasadniczych zmian w projekcie. Nowe technologie zapożyczone z wyższych serii Monitor Audio dostępne są teraz także w serii Bronze, nie zważając na fakt, że to seria dla początkujących. W serii tej znajdziemy wszystkie najważniejsze technologie tej brytyjskiej firmy: nowe przetworniki basowe C-CAM, nowy głośnik wysokotonowy C-CAM Gold Dome o średnicy 25 mm, a także mocowanie przetworników do tylnej ścianki obudowy.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 28. Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. W ciągu 27. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1 mld PLN. 12 stycznia na ulice miast, miasteczek i wsi wyjdzie kilkaset tysięcy wolontariuszy ze 160 000 puszek.
Oprócz tego, przez cały czas licytowane będą w internecie dary, w tym wspomniany system kina domowego MONITOR AUDIO BRONZE 5.1. Jak czytamy w materiałach prasowych: „firma AUDIO CENTER POLAND jest dumna, mogąc uczestniczyć w tym przedsięwzięciu”. I dalej: „Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji – tutaj żadna złotówka się nie zmarnuje!”
Aukcję znajdą państwo pod LINKIEM.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer