12 Grudzień 2014

Arcam SOLO

SOUNDBAR/SUBWOOFER

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Uznany i ceniony system Solo firmy Arcam doczekał się wzbogacenia o dwa kolejne produkty – tym razem dedykowane oglądaniu TV. Są to Solo Bar oraz dedykowany mu subwoofer Solo Sub.

Solo Bar wyposażony jest w sześć przetworników umieszczonych w stylowej aluminiowej obudowie, wytłumianej tak, aby jak najmniej drgała. Dzięki temu zapewni on dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Cztery wejścia HDMI plus wejście optyczne i koaksjalne cyfrowe oraz liniowe 3,5 mm pozwalają na elastyczną rozbudowę systemu bez żadnych barier. Sygnał audio może być przesyłany do urządzenia także poprzez Bluetooth, a podczas nocnego odsłuchu z soundbara do słuchawek.

Na „pokładzie” znalazł się dekoder obsługujący najnowsze formaty wysokiej rozdzielczości, więc absolutnie nic nie umknie twoje uwadze, nawet najmniejsze detale. Soundbar wyposażony jest w pilota zdalnego sterowania oraz mikrofon do automatycznej kalibracji. Wsparciem Solo Bara może być specjalny subwoofer Solo Sub, który dysponując 300 W mocy i 250 mm przetwornikiem niskotonowym może w znacznym stopniu uatrakcyjnić doznania płynące z oglądania telewizji.

Cennik:

Solo Bar – 3990 zł
Solo Sub – 2590 zł



Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer