01 Grudzień 2020

FURUTECH NCF Clear Line | pasywny filtr

Kolejny element serii NCF

Źródło: Furutech

FURUTECH proponuje pasywny filtr napięcia zasilającego AC o nazwie NCF Clear Line.

Furutech NCF Clear Line (3)

Po podłączeniu do dowolnego wolnego gniazdka sieciowego w listwie zasilającej lub gniazdku ściennym, jak  mówi firma: „poprawi jakość dźwięku i obrazu”. NCF Clear Line, wykonany z żywicy nylonowej i włókna szklanego, generuje jony ujemne, aby wyeliminować ładunki elektrostatyczne i przekształca energię cieplną w daleką podczerwień, aby wyeliminować rezonanse mechaniczne w gnieździe zasilającym.


 

Furutech NCF Clear Line (1)


Wszystkie przewodzące części metalowe są pokryte rodem i przeszły dwustopniowy proces kriogeniczny „Alpha” firmy Furutech i demagnetyzację, dzięki którym metal ma lepsze własności przewodzące. Korpus i obudowa zostały zabezpieczone specjalnymi śrubami i podkładkami ze stali nierdzewnej, wewnętrzna komora powietrzna została uszczelniona ciśnieniowo, co zapewnia dodatkowe tłumienie, a zakończenie zostało uformowane ze specjalnego żaroodpornego nylonu.

Clear Line ma wymiary 102 x 39 mm, waży około 100 g, a firma sugeruje 24-godzinny okres wygrzewania.

www.furutech.com

Tekst: redakcja

Zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer