08 Marzec 2021

4HIFI i AC Records – spotkanie

Odsłuch nowości wydawnictwa AC RECORDS w salonie 4HIFI

Źródło: AC Records

ODSŁUCH

W sobotę 7 marca w salonie audio firmy 4HIFI w Gliwicach odbyło się wyjątkowe spotkanie miłośników dobrego dźwięku i muzyki.

Mozart Rock Swing High Fidelity News

Wydawnictwo AC Records zaprezentowało tam jeszcze „ciepły” test press płyty Mozart Rocks and Swings, na której znajdą państwo logo HIGH FIDELITY Reference Recording. To najnowsza produkcja tego audiofilskiego labela, która ukaże się na początku kwietnia. W Gliwicach można było posłuchać dzieł klasyka w nowoczesnych, zaskakujących opracowaniach. W materiałach prasowych czytamy:

Muzyka brzmiała niezwykle świeżo, dynamicznie i głęboko, zupełnie niezwykle jak na parametry winylu, co było zasługą jakości nagrania, masteringu no i wspaniałej roboty Hendrika Paulera który nacinał materiał w technice DMM. Równie duże wrażenie robiły niezwykłe i naprawdę zaskakujące interpretacje i aranżacje Artystów biorących udział w nagraniu (pod przewodnictwem Adama Czerwińskiego).

Prezentacja odbyła się na wybitnym analogowym zestawie audio, który został zestawiony specjalnie na tę okazję przy współpracy firm 4HiFi (gospodarz spotkania), TR Audio (elektronika i kolumny) oraz SOYATON (okablowanie).

Dostępność

Płyty AC Records dostępne są w wybranych sklepach oraz na stronie internetowe wydawcy.

www.4hifi.pl

acrecords.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer