09 Październik 2017

Voice dystrybutorem marki Hana

DYSTRYBUCJA

Źródło: VOICE

Firma Voice, doskonale znany polskim audiofilom dystrybutor takich marek, jak Pro-Ject czy Chord Electronics, poinformowała o objęciu opieką na terenie polski kolejnej firmy. Mowa tu o japońskiej marce Hana. Tym samym Voice zastąpił w tej roli firmę Best-Audio, która była polskim dystrybutorem marki Hana od maja 2016 roku. Więcej o tym, a także o ofercie Hany, można przeczytać TUTAJ.

O produktach Hana jej nowy dystrybutor wypowiada się tak: „Wysokiej jakości użyte materiały w połączeniu z ręczną produkcją, skrupulatną kontrolą jakości na każdym etapie dają nam gwarancję, że otrzymujemy naprawdę wyjątkowy produkt. Wkładki gramofonowe Hana są uosobieniem błyskotliwości i piękna, prezentują się wyjątkową barwą, dynamiką i basem, swoim charakterem odkryją każdemu miłośnikowi muzyki czar analogowego brzmienia”.

Produkty Hana są już do kupienia za pośrednictwem oficjalnego sklepu intrnetowego Voice’a, a także w autoryzowanej sieci sprzedaży japońskiej marki.Więcej o...
VOICE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer