14 Maj 2018

Trimex dystrybutorem marki TCI Cables

DYSTRYBUCJA

Źródło: TRIMEX

Korzenie marki TCI Cables – w pełnym brzmieniu: True Colours Industries Cables – sięgają początków lat 90. To właśnie wtedy do sklepów trafił pierwszy produkt w historii firmy: interkonekt TCI Cobra. Od tego momentu katalog marki był systematycznie poszerzany i dziś obejmuje nie tylko różnego rodzaju kable (interkonekty, sieciowe, głośnikowe), ale także wtyki (sieciowe, RCA i głośnikowe).

Większość interkonektów ma standardową długość 0,6 i 1 m; kable AV występują z kolei w długościach 1, 2, 3 i 5 m; kable zasilające można nabyć w długościach od 1 do 3 m (przyrosty co 0,5 m); z kolei kable głośnikowe mają długość 3, 4, 5 lub 6 m. Firma zapewnia również możliwość skorzystania z niestandardowych opcji.

Więcej o samej firmie (na przykład o jej pełnej ofercie czy cenniku) można przeczytać na uruhomionej niedawno polskojęzycznej wersji jej strony (TUTAJ); chętni mogą także udać się na oficjalny polski fanpage TCI Cables na Facebooku (TUTAJ).Więcej o...
TRIMEX

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer