09 Styczeń 2020

Subwoofery SVS 2000 Pro | Q21

Subwoofery SVS serii 2000 Pro w ofercie salonu Q21

Źródło: SALON Q21

Całkowita zmiana konstrukcji – to najnowsza seria 2000 Pro subwooferów firmy SVS. Zastosowano w nich techniki i rozwiązania znane z flagowej serii SVS 16-Ultra.

W serii znajdziemy trzy subwoofery. SB-2000 Pro to konstrukcja zamknięta, PB-2000 Pro to konstrukcja typu bas-refleks, a PC-2000 Pro ma obudowę tubową. W subwooferach zastosowano wzmacniacz STA-550D o mocy nominalnej 550 W i mocy szczytowej ponad 1500W! Wykonany został za pomocą tranzystorów MOSFET i pracuje w klasie D. 12-calowy przetwornik niskotonowy SVS o dużym skoku wyposażony jest system napędowy z podwójnym magnesem ferrytowym.

System jest sterowany sygnałem korygowanym w układzie cyfrowym DSP. Umożliwia on korektę częstotliwości, a tym samym akustyki pomieszczenia. Aplikacja dla subwoofera z serii 2000 Pro to najwygodniejszy sposób sterowania głośnością, uzyskania dostępu do wielu funkcji DSP i programowania niestandardowych ustawień za pomocą jednego przycisku. Użytkownik może dostosować częstotliwość odcięcia w zwrotnicy, zmienić ustawienia trzypasmowego korektora parametrycznego, polaryzację, wzmocnienie i więcej – wszystko z miejsca odsłuchowego.

Salon audio-video Q21 | Pabianice, ul. Reymonta 12Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer