04 Marzec 2019

Stereolab, LLC ACME

KABLE

Źródło: STEREOLAB, LLC

Firma Stereolab, LLC poinformowała o powołaniu do życia firmy-córki o nazwie ACME. Jednocześnie producent high-endowych kabli wprowadził do sprzedaży pierwszy produkt, który wszedł w skład oferty ACME: kabel oznaczony symbolem Å19.

„ACME – tak nazywa się dział, w ramach którego będę sprzedawał kable bez końcówek, dedykowane zarówno hobbystom, jak i moim kolegom” – powiedział Chris Sommovigo, właściciel firmy Stereolab, LLC oraz spiritus movens stojący za sukcesem marki Black Cat Cable. Jak dodaje: „Moim pierwszym produktem [w ramach ACME – dop. red.] jest elegancki kabel, który nazwałem Å19 […]. Osłona kabla domyślnie jest czarna, jednak mogę przygotować inne wykończenia pod kątem indywidualnych zamówień”.

Pierwsze w katalogu marki ACMA przewody mogą zostać użyte jako baza pod kable głośnikowe, interkonekty czy uziemienie.

Kable ACMA Å19 są już dostępne w sprzedaży, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 10 dolarów za stopę biężącą produktu (1 stopa = 30,48 cm).Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer