18 Luty 2021

SHURE Aonic

SHURE, firma znana z rynku profesjonalnego, wkracza na rynek konsumenckiego audio

Źródło: Multimedia Intelligent Products

SŁUCHAWKI

Amerykańska marka SHURE, znana z rozwiązań profesjonalnych, wkracza na rynek konsumencki.

shure_aonic_50_5

Czerpiąc ze swoich wieloletnich doświadczeń, wprowadza na rynek całkowicie nowe linie słuchawek oraz mikrofonów. To nowe rozwiązania, które mają przede wszystkim służyć entuzjastom muzyki, video blogerom  nie tylko w domu czy biurze, ale również mobilnie.

Najnowsze dwie serie produktów konsumenckich amerykańskiej marki Shure to linia słuchawek o oznaczeniu AONIC oraz linia mikrofonów o oznaczeniu CREATE.

AONIC

Seria produktów AONIC to różne modele słuchawek w różnych przedziałach cenowych. Jak czytamy w materiałach prasowych, „oprócz wysokich parametrów odsłuchowych otrzymujemy znakomity system izolacji zakłóceń”, który eliminuje szumy związane z niewłaściwym ułożeniem słuchawek w uchu lub też zmiany ich położenia podczas treningu czy innych aktywności. Dzięki czemu dźwięk jest spójny i trafia bezpośrednio do kanału usznego we właściwej jemu proporcji. Podstawowym modelem całej serii jest model AONIC 215 w cenie 599 złotych.

Oferta

  • Shure AONIC 3 – Całkowicie nowo zaprojektowana słuchawka dokanałowa oparta o jeden przetwornik armaturowy. Zestrojone są w sposób niesamowicie klarowny, umożliwiający skupienie się na całym pasmie. Są bardzo naturalne.

shure_aonic_3_1

▌Cena: 999 zł

  • Shure AONIC 4 – Słuchawki dokanałowe oparte o hybrydową technologię, gdzie producent zdecydował się na wykorzystanie dwóch przetworników – armaturowego oraz dynamicznego uzyskując tym samym niesamowicie głęboki dźwięk, gdzie liczą się emocje.

shure_aonic_4_1

▌ Cena: 1499 zł

  • Shure AONIC 5 – To z kolei słuchawki oparte o trzy przetworniki armaturowe, zestrojone w taki sposób, aby zapewnić słuchaczowi niesamowicie ciekawe doznania związane z odsłuchem. Zdecydowanie trafią w gust osób, które cenią sobie rozdzielczą, naturalną i szybką prezentacje nagranego wcześniej materiału.

shure_aonic_5_1

▌ Cena: 2399 zł

  • Shure SE846 BT2 – To model flagowy Shure, od wielu lat. Oparta o cztery przetworniki armaturowe konstrukcja znajduje zastosowanie w przemyśle muzycznym jak i w najbardziej wysublimowanych uszach generując niesamowicie przestrzenny, naturalny i rozdzielczy dźwięk.

▌ Cena: 4699 zł

Do modelu Aonic 215 producent dołącza moduł Bluetooth 5.0, który powoduje, że słuchawki odsłuchowe stają się pojedynczymi bezprzewodowymi słuchawkami -wersja AONIC 215 True-Wireless (1099 zł). Sytuacja ta ma również miejsce przy modelu topowym, SE846 opartym na czterech przetwornikach armaturowych, gdzie Shure dodaje również moduły Bluetooth 5.0 w standardzie.

W ofercie nie zabrakło  modelu nausznego o oznaczeniu Shure AONIC 50. Są to bezprzewodowe słuchawki wokół uszne, w których wykorzystano najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania. Słuchawki AONIC 50 wyposażone są w moduł Bluetooth 5.0, który zapewnia wsparcie dla przesyłania muzyki w bezstratnej technologii LDAC. Suchawki wyposazone zostały w system ANC (Aktywnej Redukcji Szumów)

shure_aonic_50_6

We wszystkich słuchawkach dokanałowych Shure zapewnia szereg znajdujących się w zestawie akcesoriów znacznie zwiększających funkcjonalność swoich produktów. W zestawie ze słuchawkami znajdziemy całą gamę końcówek dokanałowych umożliwiających dopasowanie słuchawek do każdego ucha, kabel wyposażony w pilot oraz mikrofon dla zwiększenia mobilności, przydatne twarde etui, oraz przy modelach AONIC 5 i SE846 – zestaw filtrów zmieniających charakter brzmienia słuchawek w zależności od potrzeb.

www.shure.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer