04 Sierpień 2019

Samsung Harman Kardon Q80R

SOUNDBAR

Źródło: SAMSUNG POLSKA

Q80R to najnowszy – wprowadzany właśnie do sprzedaży – soundbar od Samsung Harman Kardon, który w połączeniu z telewizorem QLED Q80 tworzyć ma harmonijny duet.

Model Q80 został wyposażony w wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 5.1.2. Jak deklaruje polski oddział Samsunga: „Dzięki takiej konfiguracji soundbara,  poczujemy dźwięk otaczający nas ze wszystkich stron. Ponadto technologie Dolby Atmos i DTS:X sprawią, że podczas seansu ulubionego filmu znajdziemy  się w samym centrum filmowych wydarzeń”. W listwę wbudowanych jest 13 głośników, w tym centralny, boczne oraz głośniki skierowane ku górze. Dzięki tym ostatnim, fala dźwięku odbija się od sufitu, sprawiając wrażenie, jakby „spływał” na słuchaczy podobnie jak w sali kinowej.

Projektanci Samsung nie zapomnieli także o udogodnieniach dla graczy. Po podłączeniu konsoli do telewizora za pomocą kabla HDMI, Tryb Gry w soundbarzeuruchomi się automatycznie. Analizuje on treść gry i optymalizuje ustawienia dźwięku, dzięki czemu gracze mogą poczuć się, jakby byli w samym centrum wirtualnego świata. Co więcej, wszystkie modele z Q-serii oferują łączność z Bluetooth. Dzięki temu można zapomnieć o przewodach, szybko połączyć się ze smartfonem i cieszyć się muzyką.Więcej o...
SAMSUNG

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer