18 Listopad 2020

ROTEL po polsku | strona internetowa

Strona internetowa Rotel w polskiej wersji językowej

Źródło: Audio Klan

Rotel we współpracy z firmą Audio Klan uruchomił polską wersję językową swojej strony internetowej rotel.com. Dzięki temu szerokie grono audiofilów i melomanów może jeszcze bliżej poznać historię marki, obejrzeć pełną gamę produktową Rotela i zgłębić tajniki systemów stereo, kina domowego i multiroom.

Rotel MICHI

Japońska rodzinna firma Rotel powstała w 1966 r. i już w latach 70. XX wieku stała się cenionym producentem zaawansowanych konstrukcji audio. Od samego początku projektanci urządzeń Rotela hołdowali zasadzie, że w przypadku urządzeń wszelkie dodatkowe funkcje powinny być uzupełnieniem najwyższej możliwej jakości dźwięku, a nie głównym ich atutem. Efektem prac inżynierów firmy jest wykorzystywana aż do dzisiaj koncepcja Balanced Design, która dzięki połączeniu elementów fizyki, elektroniki i inżynierii pozwala tworzyć niezwykle dopracowane i zaawansowane urządzenia hi-fi.

Te i wiele innych ciekawych informacji można zdobyć odwiedzając stronę internetową rotel.com, która dzięki współpracy firm Rotel i Audio Klan (dystrybutora produktów firmy Rotel w Polsce) teraz dostępna jest również w polskiej wersji językowej. To kompendium wiedzy przydatne nie tylko dla zagorzałych fanów Rotela i jej produktów, lecz także dla wszystkich miłośników dobrego dźwięku. Dlaczego? Otóż oprócz informacji tak oczywistych, jak przedstawienie gamy produktowej oraz historii marki, na stronie www.rotel.com znajdziemy także ciekawą zakładkę „Poznaj i dziel się”, w której Rotel za pomocą sekcji „Stereo ABC…”, „Kino domowe ABC…” i „Dźwięk w całym domu ABC…” przybliża internautom systemy stereo, kina domowego i multiroom.

www.rotel.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer