21 Maj 2020

PACIFIC AUDIO FEST | nowa wystawa audio

Nowa wystawa audio w USA – ale dopiero w 2021 roku

Źródło: Pacific Audio Fest

CAPITAL AUDIOFEST oraz DAEDALUS AUDIO poinformowały o planach związanych z nową wystawą audio – PACIFIC AUDIO FEST – która ma mieć miejsce w sierpniu 2021 roku.

LOU HINKLEY, prowadzący firmę Daedalus Audio, będącą producentem kolumn głośnikowych do zastosowań profesjonalnych i domowych, oraz GARY GILL, organizator Capital Audiofest, wystawy organizowanej od 2010 roku, poinformował o powstaniu nowej wystawy audio – Pacific Audio Fest, zaplanowanej na 6-8 sierpnia 2021 roku. Pacific Audio Fest to, jak czytamy w materiałach prasowych, przede wszystkim „wystawa wystawców dla wystawców”. I dalej: „Mając to na uwadze, jesteśmy zawsze otwarci na uwagi i dołożymy wszelkich starań, aby był to wspaniały pokaz dla każdego wystawcy. W ten sposób jesteśmy przekonani, że będzie to również świetny program dla wszystkich uczestników.”

Jedną z zasad przewodnich tej imprezy będzie utrzymanie skali odpowiedniej dla wszystkich uczestników. Organizatorzy przewidują, że optymalną liczbą będzie OSIEMDZIESIĄT POKOI i zapewniają, że program nie będzie poszerzany. Spodziewają się, że wystawa wypadnie całkiem dobrze już w pierwszym roku, a swój limit osiągnie nie później niż w drugim roku. „Gdy osiągniemy pożądaną pojemność, będziemy mieć listę oczekujących według kolejności zgłoszeń.” Impreza odbędzie się w Seattle w stanie Waszyngton, a jego miejsce zostanie ogłoszone w najbliższej przyszłości.

Dopóki sytuacja z COVID-19 nie będzie możliwa do opanowania nie będą od wystawców pobierane żadne opłaty. LOU HINKLEY, dyrektor Pacific Audio Fest mówi:

„Kiedy jesienią 2019 roku rozpocząłem prace nad przygotowaniem PAF jego datę ustalono na przełom lipca i sierpnia 2021 roku. Nadal do tego dążymy, ale zdajemy sobie sprawę, że być może konieczne będzie jej przesunięcie. Bez względu na dokładną datę, istnieje potrzeba solidnej amerykańskiej wystawy, która odbędzie się w Los Angeles, w Vancouver, BC.

Naszym głównym celem jest zapewnienie wystawy audio, która stawia potrzeby społeczności audio na pierwszym miejscu, jednocześnie obsługując całe amerykańskie wybrzeże Pacyfiku, od Los Angeles w Kalifornii po Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Pacific Northwest stał się mekką świetnej muzyki na żywo, skoncentrowanej na Seattle, którego długa historia w jazzie, rocku i alt rocku jest do dziś żywa. Obszar Seattle to centrum technologiczne i jedno z najszybciej rozwijających się głównych miast USA. Obszar ten oferuje również doskonałe dane demograficzne dla branży audio, a także niesamowite naturalne piękno. To świetne miejsce dla entuzjastów audio i ich rodzin – prawdziwy letni urlop w miesiącach letnich.”

Z kolei GARY GILL, założyciel i dyrektor Capital Audiofest, mówi:

Jestem podekscytowany pracą z Lou nad nową wystawą audio w tej ekscytującej nowej lokalizacji i na rynku, który był niedostatecznie obsługiwany przez jakiekolwiek imprezy tego typu. Lou wystawiał się na każdego rodzaju pokazach muzycznych i festiwalach na przestrzeni prawie trzydziestu lat, a to doświadczenie pomoże osiągnąć sukces przez wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie”.

Organizatorzy informują, że kończą właśnie negocjacje w doskonałym miejscu i więcej szczegółów podadzą w nadchodzących tygodniach – informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej wystawy.

PacificAudioFest.com

Tekst: mat. prasowe

Foto: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer