10 Czerwiec 2018

Nagroda dla firmy Sennheiser (iF Design Award 2018)

DYSTRYBUCJA

Źródło: APLAUZ

Momentum In-Ear Wireless – bezprzewodowe słuchawki douszne sygnowane logiem Sennheisera – otrzymały nagrodę iF Design Award 2018, jedno z najważniejszych wyróżnień w obszarze wzornictwa. Jak czytamy w informacji prasowej firmy Aplauz (polskiego dystrybutora marki), wyróżnienie to jest efektem „bezkompromisowego brzmienia, starannie dobranych materiałów i minimalistycznej estetyki”.

„To wielki zaszczyt, że bezprzewodowe słuchawki Momentum In-Ear Wireless teraz są wśród najlepszych na świecie przykładów projektowania produktów. Staraliśmy się na nowo zdefiniować świat słuchawek, oferując unikatowe połączenie najwyższej jakości dźwięku, progresywnej technologii i estetycznej czystości. Bezprzewodowe Momentum In-Ear Wireless po raz pierwszy wprowadziły tę ideę do świata dokanałowych słuchawek Bluetooth” – skomentował nagrodę Oliver Berger, szef Global Design Management w firmie Sennheiser.

Warto dodać, iż projekt Momentum In-Ear Wireless powstał we współpracy z agencją Zurich StudioWeber, które ma na koncie również takie projekty dla Sennheisera, jak model HD 820.Więcej o...
SENNHEISER

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer