02 Kwiecień 2020

MOMENTUM TRUE WIRELESS 2 w Polsce

Słuchawki bezprzewodowe MOMENTUM TRUE WIRELESS 2 dostępne w Polsce

Źródło: APLAUZ

APLAUZ, dystrybutor firmy Sennheiser, poinformował o tym, że druga generacja MOMENTUM True Wireless jest od dzisiaj dostępna w Polsce. Od dziś do sprzedaży na polskim rynku wprowadzono także słuchawki MOMENTUM 3 w kolorze Sandy White.

MOMENTUM True Wireless 2 zapewniają najlepszą możliwą jakość odsłuchu, dzięki udoskonalonym funkcjom aktywnej redukcji hałasu otoczenia, doskonałej ergonomii i aż 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 28 godzin, ładując słuchawki za pomocą dołączonego futerału” mówi Grzegorz Fotek, prezes firmy Aplauz.

Nowe MOMENTUM True Wireless zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, którą można cieszyć się w każdej sytuacji. Różnica względem starszego modelu polega na zastosowaniu poprawionych przetworników oraz obecności nowej funkcji – Active Noise Cancellation.

Jak każdy produkt MOMENTUM firmy Sennheiser, również druga generacja MOMENTUM True Wireless jest dopracowana estetycznie. Elegancki, ponadczasowy design, wykorzystanie wyselekcjonowanych materiałów premium, solidna konstrukcja, metaliczne wykończenie oraz pozłacane styki ładujące – to wszystko zapewnia świetny wygląd, trwałość i odporność klasy IPX4 na warunki atmosferyczne.

Model MOMENTUM True Wireless 2 jest już dostępny na stronie sennheiser.pl w cenie 1249 zł.

Więcej o słuchawkach MOMENTUM TRUE WIRELESS 2 TUTAJ.

| MOMENTUM Wireless Sandy White

Sennheiser wzbogaca również swoją ofertę w Polsce o nowy kolor MOMENTUM Wireless — Sandy  White. Inteligentne słuchawki MOMENTUM 3 zapewniają szybką i łatwą kontrolę, niezależnie od sposobu ich wykorzystania. Jak czytamy w materiałach firmowych, „sprzęt przewiduje potrzeby i pozwala na intuicyjną i natychmiastową interakcję z otoczeniem”. Cena: 1699 zł.

Strona internetowa producenta: SENNHEISER | Dystrybucja w Polsce: APLAUZ

TEKST: mat. dystrybutora

ZDJĘCIA: mat. dystrybutoraWięcej o...
SENNHEISER Momentum True Wireless 2

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer