13 Lipiec 2017

Melodika PURPLE RAIN ORAZ GUNMETAL EDITION

KABLE

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

Polski producent kabli – firma Melodika – wprowadził do sprzedaży nowe kable z serii Purple Rain oraz Gunmetal.

MDC3400 to przewód zasilający z rodziny Purple Rain. Jego wyróżnikiem jest ekranowanie. Jak deklaruje producent, „kable zasilające innych producentów bardzo rzadko są ekranowane, a to ekranowanie w największym stopniu odpowiada za minimalizowanie wpływu zakłóceń elektromagnetycznych na inne okablowanie audio lub video”. Jeżeli chodzi o sposób konstrukcji, przewód MDC3400 wykorzystuje trzy warstwy izolacji, dzięki czemu nadaje się m.in. do instalacji podtynkowej w ścianie.

Przewód MDC2415G typu bi-wiring z serii Gunmetal to dokładny odpowiednik takiego samego przewodu z serii Purple Rain. Zmieniony kolor izolacji to odpowiedź na zapotrzebowanie wielu klientów, którzy znają i cenią brzmienie serii Purple Rain, ale chcieliby produkt o mniej charakterystycznym kolorze. Kabel korzysta m.in. z technologii BassCore w sekcji niskotonowej; jest to specjalna konstrukcja przewodu przystosowana do przesyłu niskich rejestrów.

Najnowsze kable Melodiki są już dostępne w sprzedaży. Model MDC3400 został wyceniony na kwotę 54 zł/1 m, zaś za 1 m MDC2415 trzeba zapłacić 45 zł.Więcej o...
MELODIKA

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer