12 Październik 2017

MEE Audio PINNACLE P2

SŁUCHAWKI

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

Pinnacle P2 to najnowsza propozycja audiofilskich słuchawek dokanałowych od MEE Audio.Mają charakteryzować się przede wszystkim dobrym stosunkiem ceny do jakości, a także „brakiem kompromisów w kwestii jakości dźwięku”.

Konstrukcja Pinnacle P2 bazuje na projekcie wcześniejszego modelu P1. Wykorzystano przy tym tańsze materiały i zmodyfikowany przetwornik o znacząco niższej impedancji, co pozwala na współpracę z dowolnym smartfonem i tabletem. Co ważne, P2 – podobnie jak jego droższy brat P1 – korzysta ze złącz MMCX, zaś ich ergonomiczna obudowa pozwala na noszenie zarówno kablem do góry (z mocowaniem za ucho), jak i w dół. Warto również dodać, iż kabel użyty w P2 jest najmocniejszym i najgrubszym w historii firmy.

Słuchawki dokanałowe MEE Audio Pinnacle P2 są już dostępne w sprzedaży w czarnej wersji kolorystycznej. Do zestawy dołączany jest komplet siedmiu par wkładek dokanałowych oraz klip do mocowania kabla. Cena detaliczna całości wynosi 479 zł.Więcej o...
MEE AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer