09 Styczeń 2020

LYNGDORF BW-3 | subwoofer aktywny

Firma Lyngdorf Audio wprowadziła do sprzedaży subwoofer BW-3

Źródło: TRIMEX

Firma Lyngdorf  Audio wprowadziła do sprzedaży subwoofer BW-3. Lyngdorf  BW-3 to aktywny subwoofer w kompaktowej obudowie, przeznaczony zarówno do zastosowań w systemach stereo, jak i kina domowego.

BW-3 został zaprojektowany jako subwoofer o szerokim paśmie przenoszenia – zakres częstotliwości przetwornika sięga w trybie bypass do 800 Hz, w przeciwieństwie do tradycyjnych subwooferów, które zwykle są ograniczone do 120 Hz.

Wzmacniacz wewnętrzny to konstrukcja pracująca w klasie D o mocy 400 W. Steruje on 8-calowym przetwornikiem. Aby tak duży przetwornik mógł pracować w małej obudowie wybrano do tego celu niestandardową jednostkę. 8-calowy głośnik niskotonowy ma masywny „silnik” o szybkiej reakcji i wysokiej skuteczności. Jego membrana wykonana została z aluminium z odwróconą pokrywą przeciwpyłową. Konstrukcja z otwartym koszem umożliwia jego łatwą wentylację.

Moduł wzmacniacza zawiera tradycyjne elementy sterowania sygnałem, a także przełącznik bypass do łatwego i bezpośredniego połączenia z wyjściami wzmacniaczy Lyngdorf Audio lub innymi produktami audio, które zapewniają pełną kontrolę nad wyjściem sub-out . BW-3 jest dostarczany bez nóżek, ponieważ kompaktowa obudowa pozwala na kilka sposobów zintegrowania głośnika z wystrojem domu. BW-3 można ustawić pionowo lub na boku, aby zmieścił się w dostępnej przestrzeni.

DANE TECHNICZNE

Rodzaj subwoofera: aktywny

Obudowa: zamknięta, MDF, pojemność 7,25 l

Moc ciągła: 400 W

Rodzaj wzmacniacza: wzmacniacz mocy w klasie D

Głośnik niskotonowy: 8” aluminiowy, cewka 38 mm

Pasmo przenoszenia dla wejścia LINE IN: 27 Hz – 200 Hz

Pasmo przenoszenia dla wejścia BYPASS: 27 Hz – 800 Hz

Dostępne regulacje:

  • przełącznik funkcji BYPASS
  • regulacja fazy głośnika w zakresie 0-180º
  • regulacja głośności
  • regulacja częstotliwości odcięcia w zakresie 60 Hz – 200 Hz
  • funkcja automatycznego włączenia
  • funkcja „zawsze włączony”

Rodzaj wejść sygnałowych: analogowe RCA

Wymiary: 23 x 31,5 x 17,2 (WxSxG) cm

Waga: 8,9 kg

Dostępne wykończenia: czarny mat, biały mat, czarny wysoki połyskKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer