08 Wrzesień 2017

Kruger&Matz STREET 2 WIRELESS ORAZ WAVE BT

SŁUCHAWKI

Źródło: LECHPOL

Oferta polskiej marki Kruger&Matz została poszerzona o dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych. Pierwszym z nich jest Street 2 Wireless, zaś drugim Wave BT. Oba, choć różnią się od siebie konstrukcją, korzystają z dobrodziejstw bezprzewodowego łącza Bluetooth.

Słuchawki Street 2 Wireless pracują w oparciu o moduł Bluetooth 4.1 i kodek apt-x. Producent zwraca uwagę m.in. na „doskonale wyprofilowany i regulowany pałąk”, a także przyciski sterujące umieszczone na jednym z nauszników, które zapewnić mają „komfortowe zarządzanie muzyką”. Warto dodać, iż model ten powinien bez problemu zmieścić się w torbie czy plecaku, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z jego transportem.

Drugą nowością w ofercie Kruger&Matz są słuchawki oznaczone symbolem Wave BT. To niewielki i lekki model, który wykorzystuje technologię Bluetooth w wersji 2.1. Jak podaje producent, to, co wyróżnia te słuchawki to wbudowany slot na kartę pamięci, który umożliwia odtwarzanie utworów bezpośrednio z nośnika. Model Wave BT posiada także – podobnie jak opisany wyżej Street 2 Wireless – przyciski sterujące, a także mikrofon i przycisk umożliwiający zarządzanie połączeniami.

Oba nowe modele marki Kruger&Matz są już dostępne w sprzedaży. Chętni muszą udać się na oficjalną stronę marki lub do jednego z salonów z sieci LPelektronik. Cena droższych słuchawek Street 2 Wireless wynosi 299 zł, za tańsze Wave BT trzeba zapłacić 99 zł.Więcej o...
KRUGER&MATZ

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer