08 Sierpień 2019

Kruger&Matz ODYSSEY

SOUNDBAR

Źródło: LECHPOL

W ofercie Kruger&Matz pojawił się właśnie soundbar o nazwie Odyssey, wyposażony między innymi w technologię dźwięku Dolby Atmos.

W soundbarze Kruger&Matz Odyssey zastosowano technologię Dolby Atmos, która – wykorzystując akustykę pomieszczenia – ma sprawić, „że widz znajduje się w centrum wydarzeń”, jak deklaruje sam producent. Urządzenie wyposażone zostało w 10 przetworników (centralnych pełnozakresowych i bocznych, górnych średniotonowych i wysokotonowych, a także bocznych średniotonowych), których odpowiednie ułożenie kieruje dźwięk na ściany, który po odbiciu wraca do uszu widza z różnych stron i wysokości. W celu uzyskania pełnego zakresu odtwarzanego pasma, zestaw dopełnia aktywny 8-calowy subwoofer, który – jak deklaruje Kruger&Matz – „zapewnia doskonałą dynamikę i idealną jakość dźwięków o niskiej częstotliwości”.

Dzięki optymalnej liczbie portów (optyczne, coaxial, HDMI, USB i AUX) w jakie został wyposażony Kruger&Matz Odyssey, użytkownik otrzymuje dużą różnorodność nie tylko w sposobie podłączenia urządzenia do telewizora, ale także możliwości odtwarzania dźwięku z nośników zewnętrznych. Dużą zaletą soundbara, dającą użytkownikowi poczucie swobody jest funkcja Bluetooth, która pozwala odtwarzać ulubioną muzykę z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, bez potrzeby używania dodatkowych kabli. Zdalną kontrolę nad funkcjami, w tym wybór źródła dźwięku, ustawienie equalizera czy regulację niskich tonów, umożliwia dołączony do zestawu pilot.Więcej o...
KRUGER&MATZ

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer