05 Listopad 2015

„#KonkursRega” – konkurs this.pl Audio

KONKURS

Źródło: THIS.PL AUDIO

this.pl Audio, polski dystrybutor urządzeń marki Rega, zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w specjalnym konkursie fotograficznym organizowanym wspólnie z firmą Adam Mokrzycki Services – organizatorem targów Audio Video Show 2015. Nagrodą w zabawie jest zaprojektowany wspólnie z zespołem Queen limitowany gramofon Queen by Rega.

Konkurs przeznaczony jest dla osób odwiedzających targi Audio Video Show 2015 w dniach 6-8 listopada. By wziąć udział w konkursie i powalczyć o atrakcyjną nagrodę należy wykonać cztery rzeczy. Po pierwsze – robić dużo zdjęć podczas targów. Każde zdjęcie może wygrać, również takie, wykonane telefonem. Tematem może być sprzęt, ludzie lub jakieś wydarzenie. Następnie należy zaznaczyć swoją obecność na wystawie i dołączyć do wydarzenia AVS 2015 na oficjalnym facebookowym wydarzeniu. Kolejnym krokiem jest umieszczenie najciekawszego zdjęcia na SWOIM porfilu na Facebooku dodając w tytule hasztag (#) #KonkursRega. W niedzielę 8 listopada ok. godziny 16 organizatorzy obejrzą wszystkie zdjęcia oznaczone tym hasztagiem i wybiorą – ich zdaniem – najlepsze. Zwycięzca konkursu, który zostanie o tym fakcie niezwłocznie powiadomiony, będzie mógł odebrać swoją nagrodę na miejscu w sali 230 na Stadionie Narodowym.

Dodatkowe informacje o konkursie znaleźć można na stronie internetowej dystrybutora.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer